wentylacja i klimatyzacja

22/12/2017

waluta

Opublikowane jako: Bez kategorii — admin @ 19:02

Spekulanci na kryptowalutach zrezygnowali z próby przebicia wartością rynkową giganta na rynku telefonów komórkowych, czyli Apple. Kurs zawrócił tak ostro w dół jak jeszcze nigdy w historii. W piątek o 8:2Najbardziej śmieszy mnie zdanie bankierów ze “Bitcoin nie ma żadnego realnego pokrycia” a jaka waluta ma “realne pokrycie”? w czym? w złocie już nie, w ziemi też nie, to w czym w ropie? to dolar a PLN w czym ma pokrycie?

Boją się Bankierzy Bitcoina jak ognia i to oni za wszelką cenę chcą zachwiać rynkiem Bitcoina. Wszystko rosło do niedawna, dopóki dwa domy inwestycyjne z Wall street nie weszły w Bitcoin wtedy zaczęły się manipulacje a teraz chcą wywołać panikę na rynku. “Bitcoin opiera się na technologii która umożliwia szybki przesył pieniądza nic więcej” a nic więcej? To trzymaj Bitcoina do końca świata i jeden dzień dłużej. :) Już widać wyzbywanie się jego przez spekulantów, kto zdąży sprzedać na czas ten uratuje kasę, reszta popłynie. Tak jest ze wszystkimi piramidami finansowymi. Trzeba było wcześniej czytać (a nie lecieć jak ćma w ogień), że NIE JEST realną sytuacja wzrostów o 100% dziennie żadnej waluty w wypadku gdy prawdziwy/realny rynek i inflacja to zmiany rzędu 2-10% ROCZNIE!!! Nie ma darmowych obiadów! Bitcoin to WIELKI przekręt wygodny dla służb oraz przestępców do realizowania transakcji bez wyśledzenia faktycznych odbiorów kasy - na tym się rozkręcił. Prędzej czy później ta forma płatności zostanie zdelegalizowana. A że Bitcoin jest oderwany od rzeczywistości to fakt… i nie chodzi tu o pokrycie w złocie czy jego brak tylko właśnie CAŁKOWITY brak powiązania z gospodarką - JAKĄKOLWIEK. Rozumiesz? Całe systemy finansowe muszą upaść jeśli Bitcoin nie zostanie zdelegalizowany… kredyty i pożyczki, stopy procentowe, procent z lokat to wszystko by musiało upaść jeśli Bitcoin nie bedzie zdelegalizowany! Gdzie pójdziesz po pożyczkę kasy jak będzie tylko Bitcoin w obecnej formie (czyli brak Twoich znienawidzonych banków)? Ile będziesz musiał zwrócić 2 tygodnie później? Cały Twój majątek? Bo kurs pójdzie w 14 dni o 500%? itd…

Nic więcej nie musi, bez prowizji natychmiast można transferować środki pomiędzy kontynentami, to po co są banki, Visa? Mastercard? te wszystkie organizacje mogą się skończyć jeśli dojdziemy do wniosku że przechodzimy na Bitcoin. wyobraźcie sobie pełne portki gości z Western Union i ich przekazy pieniężne. 0 naszego czasu bitcoiny znalazły się na poziomie o ponad 7 tys. dol. niższym niż w niedzielę. Z rynku kryptowalut wycofano aż 150 mld dol.

Brak komentarzy

Nikt tego jeszcze nie skomentował.

Kanał RSS dla tego wpisu.

Niestety, skomentowanie tego wpisu jest niemożliwe.

hosting © wentylacja i klimatyzacja, all rights reserved.
wentylacja i klimatyzacja is proudly powered by WordPress.
Theme Redesigned by Kaushal Sheth originally developed by Michael Martine
Tłumaczenie Polski Blogger dla Polski support Wordpress.